Sènior

Jugadors:

  • Pol Mir
  • Ferran Gifre
  • Xavier Puig
  • Dani Prat
  • Eric Ros
  • Sergi Estrany
  • Víctor Ferreres
  • Manel Sastre
  • Albert Trayter
  • Eric Jacomet
  • Joan Sapena
  • Sergi González
  • Albert Negre

Entrenador:

  • Ricard Verheyen

Veure galeria Sènior (2010-2011)

Veure resultats Sènior



Sènior femení

Jugadores:

  • Carla Quintana
  • Helena Resta
  • Marta Ferrer
  • Júlia Serrat
  • Carmina Torrent
  • Paula Vila
  • Anna Ferrer
  • Èlia Vila
  • Maria Izquierdo
  • Clara Teixidor
  • Marta Verheyen
  • Alba Díaz
  • Paula Mateo
  • Ingrid Ybarra

Entrenadora:

  • Mònica Morraja

Delegada d'equip:

  • Montse Valentí

Veure galeria Sènior femení (2010-2011)

Veure resultats Sènior femení



Junior 1995 (4rt ESO) 1994 (1r BATX)

Jugadors:

  • Carles Estrany
  • Sergi Padilla
  • Jaime De Miguel
  • Sergi Sais
  • Marc Sais
  • Josep Puig
  • Sergi Palma
  • Ivan Martin
  • Sergi Matés
  • Guillem Ferrer
  • Christian Pulgar

Entrenadora:

  • Anna Ferrer
  • Pere Falgàs

Veure galeria Junior (2010-2011)

Veure resultats Junior



Cadet 1996 (3r ESO)

Jugadors:

  • Genis Puigvert
  • Marc Font
  • Pau Gandol
  • Joan Reynes
  • Lluis Jimenez
  • Oriol Sais
  • Eric Quintana
  • Ivan Martin
  • Eduard Baquer
  • Eloi Martinez
  • Albert Herrando
  • Antoni Cornell

Entrenador:

  • Joan las Heras
  • Daniel Joan

Veure galeria Cadets (2010-2011)

Veure resultats Cadets



Infantil 1998 (1r ESO) 1997 (2n ESO)

Jugadors:

  • Miquel Casademont
  • Narcis Peya
  • Pau Valls
  • Manel Vinyes
  • Roger Corominola
  • Ferran Vilà
  • Joel Soler
  • Salvi Roura
  • Gerard Arbat
  • Jordi Marti
  • Sergi Jose
  • Jordi Salleras
  • Pau Parra
  • Raul Monroy
  • Narcis Font

Entrenadors:

  • Joan Carles Mora
  • Vicenç Roura

Veure galeria Infantil (2010-2011)

Veure resultats Infantil



Escoleta 1 (2004-2005)

Jugadors:

  • Eric Reynés
  • Biel Bruguera
  • Adrià Hipolit
  • Pol Sala
  • Max Figueras
  • Andreu Saborit
  • Marc López
  • Aitor Pérez
  • Jan Las Heras
  • Joan Aleñà

Entrenadors:

  • Joan Las Heras
  • Genis Puigvert
  • Ivan Martin

 

Escoleta 2 (2002-2003)

Jugadors:

  • Hugo Almarza
  • Arnau Torro
  • Pol Carbó
  • Isaac Cobos
  • Aniol Moreno
  • Mon Martinez
  • Andreu Batlle
  • Damià Sarradell
  • Oriol Sais
  • Elia Puig
  • Paula Bellido
  • Juli Reynes
  • Ivan Vila
  • Oriol Campos
  • Heulàlia Saborit
  • Narcís Saborit

Entrenadors:

  • Jordi Reynes
  • Joan Reynes
  • Eduard Baquer

 

Veure galeria Escoleta (2010-2011)



Mini 2000 (5e) 1999 (6e)

Jugadors:

  • Ruben Reynés
  • Oriol Martínez
  • Martí Bellido
  • Arnau Jiménez
  • Robert Luna
  • Àlex Soler
  • Adrià Entreserra
  • Pau Díaz
  • Marti Vert
  • Julen Maiztegui
  • Aleix Coves
  • Jaume Puigvert
  • Thomas W. Gamble

Entrenadors:

  • Mònica Morraja
  • Montse Valentí

Veure galeria Mini (2010-2011)

Veure resultats Mini



Premini mixte 2002 (3r) 2001 (4rt)

Jugadors:

  • Martí Farró
  • Ivan Flores
  • Ferran Corominola
  • Paula Negra
  • Sara Martin
  • Martí Bertran
  • Umbert Roig
  • Òscar Pérez
  • Albert Jose
  • Roger Casadevall
  • Carles Muñoz
  • Carlos Verheyen

Entrenadors:

  • Victor Ferreres
  • Eric Jacomet

Veure galeria Premini (2010-2011)

Veure resultats Premini

Les galetes (cookies) utilitzades serveixen per oferir un millor servei. Si acceptes és que hi estàs d'acord. Més informacióaccepto

DMC Firewall is a Joomla Security extension!