Sènior masculí

Jugadors:

  • Albert Trayter
  • Dani Prat
  • Èric Ros
  • Joan C. Mora
  • Joan Lluis Sapena
  • Pol Mir
  • Sergi Estrany
  • Víctor Ferreres
  • Xavier Puig

Entrenadors:

  • Joan las Heras
  • Ricard Verheyen

Veure galeria Sènior masculí

Veure resultats Sènior masculí



Sènior femení

Jugadores:

  • Alba Diaz
  • Anna Ferrer
  • Carla Quintana
  • Carmina Torrent
  • Helena Resta
  • Maria Izquierdo
  • Marta Ferrer
  • Núria Coll
  • Paula Mateo
  • Paula Vila

Entrenadores:

  • Mònica Morraja
  • Montse Valentí

Veure galeria Sènior femení

Veure resultats Sènior femení



Sub-21 masculí (Nascuts 1994-1993-1992)

Jugadors:

  • Andreu Bofill
  • Henri Escaró
  • Marc Sais
  • Miguel Bueno
  • Rubén Bofill
  • Sergi González
  • Sergi Matés
  • Sergi Sais
  • Jaume Saló
  • Pau Maspoch

Entrenador:

  • Joan Josep Martínez

Veure galeria Sub-21 masculí

Veure resultats Sub-21 masculí



Júnior (Nascuts 1996)

Jugadors:

  • Albert Herrando
  • Eduard Baquer
  • Èric Quintana
  • Genís Puigbert
  • Ivan Martín
  • Joan Reynés
  • Marc Font
  • Oriol Sais
  • Pau Gandol
  • Toni Cornell

Entrenador:

  • Martí Esteve

Veure galeria Júnior masculí

Veure resultats Júnior masculí



Cadet 96 masculí (Nascuts 1996)

Jugadors:

  • Oriol Sais
  • Toni Cornell
  • Albert Herrando
  • Ivan Martín
  • Genís Puigvert
  • Marc Font
  • Pau Gandol
  • Joan Reynés
  • Èric Quintana
  • Eduard Baquer
  • Eloi Martínez

Entrenador:

  • Joan Josep Martínez Rosell

Veure galeria Cadet 96 masculí

Veure resultats Cadet 96 masculí



Cadet (Nascuts 1998 - 1997)

Jugadors:

  • Biel Font
  • Joel Soler
  • Jordi Martí
  • Jordi Salleras
  • Manel Viñes
  • Miquel Casademont
  • Narcís Font
  • Narcís Peya
  • Pau Valls
  • Roger Corominola
  • Salvi Roura
  • Sergi José

Entrenador:

  • Josep Vives

Veure galeria Cadet 97 masculí Veure resultats Cadet 97 masculí



Infantil masculí (Nascuts 2000 - 1999)

Jugadors:

  • Adrià Entreserra
  • Àlex Soler
  • Aleix Coves
  • Arnau Jiménez
  • Jaume Puigbert
  • Julen Maiztegui
  • Martí Vert
  • Martí Bellido
  • Nardos Gutierrez
  • Oriol Martínez
  • Ruben Reynés

Entrenadors:

  • Joan C. Mora
  • Pere Falgàs

Veure galeria Infantil masculí

Veure resultats Infantil masculí



Mini masculí (nascuts 2002 - 2001)

Jugadors:

  • Albert José
  • Carles Muñoz
  • Carles Verheyen
  • Ferran Corominola
  • Ivan Flores
  • Martí Bertran
  • Oscar Perez
  • Umbert Roig

Entrenador:

  • Ricard Verheyen

Veure galeria Mini masculí

Veure resultats Mini masculí



Premini femení (Nascuts 2002 - 2003)

Jugadores:

  • Paula Negre
  • Sara Martín
  • Èlia Puig
  • Paula Bellido
  • Clara Martín
  • Tània Vergara
  • Carla Dalfó
  • Paloma Albareda
  • Eulàlia Saborit

Entrenadora:

  • Susana Gonzàlez

Veure galeria Premini femení (2011-2012)



Premini masculí (2004)

Jugadors:

  • Adrià Bellet
  • Aitor Gallardo
  • Àlex Navasa
  • Andreu Batlle
  • Aniol Moreno
  • Arnau Torró
  • Isaac Cobos
  • Ivan Vilà
  • Jan Figuls
  • Janoc Gou
  • Pol Carbó

Entrenador:

  • Halim Boudont

Veure galeria Premini (2011-2012)

Veure resultats Premini masculí



Escoleta 1 (2007-2006)

Jugadors/es:

  • Jan Figueras
  • Èric Reynés
  • Biel Bruguera
  • Marc Llenas
  • Max Figueras
  • Marc Lòpez
  • Aitor Pèrez
  • Joan Aleñà
  • Jan Las Heras
  • Marina Artero
  • Pol Sala
  • Adrià Hipòlit
  • Judith Dalmàs
  • Gisela Llobet
  • Marc Aladid
  • Pol Pigem
  • Azael Subirà
  • Hamsa Zerhoune

Entrenadors:

  • Sergi Estrany
  • Miguel Bueno


Escoleta 2 (2005)

Jugadors:

  • Pol Carbó
  • Andreu Batlle
  • Aniol Moreno
  • Janoc Gou
  • Ivan Vilà
  • Isaac Cobos
  • Arnau Torró
  • David Bonada
  • Aitor Gallardo
  • Adrià Bellet
  • Àlex Navasa
  • Jan Figuls

Entrenadors:

  • Èric Jacomet
  • Víctor Ferreres

Veure galeria Escoletes (2011-2012)


Les galetes (cookies) utilitzades serveixen per oferir un millor servei. Si acceptes és que hi estàs d'acord. Més informacióaccepto

Our website is protected by DMC Firewall!