veterans 1718

Veterans

Jugadors:

  • Jose Manuel Cano
  • Joan Carles Mora
  • Jordi Reynés
  • Jordi Casas
  • Xavier Puig
  • Gerard Argemí
  • David Resta
  • Josep Pujol
  • Martí Artigas
  • Albert Negre
  • Ricard Verheyen
  • Xavier Majoral
  • Dani Prat


 

senior 1718

Sènior

Jugadors:

  • Carles Oliva
  • Joan Reynés
  • Sergi Palma
  • Lluís Ribes
  • Pol Mir
  • Marc Sais
  • Sergi Estrany
  • Borja Aramburu
  • Joan Sapena
  • Pau Valls
  • Carles Estrany
Entrenador:
  • José Manuel Cano
Delegat:
  • Pere Mir


 

sub21 1718

Sub 21

Jugadors:
  • Ivan Flores
  • Carlos Verheyen
  • Oriol Martínez
  • Llorenç Fanals
  • Xavier Castillo
  • Christian Vargas
  • Martí Bellido
  • Martí Vert
  • Nardo Guitiérrez

Entrenadors:
  • Sergi Estrany
  • Joan Sapena

 


 

cadet masc 1718

Cadet masculí

Jugadors:
  • Damià Serradell
  • Genís Fuster
  • Eric Aguilar
  • Eloi Saballs
  • Ayrton Maldonado
  • Jordi Evans
  • Juli Reynés
  • Isarn Vinyes
  • Marc Solés
  • Narcís Saborit
  • Samuel Vidalz

Entrenador:
  • Jordi Casas

Delegat:
  • Pere Solés

 


 

cadet fem 1718

Cadet femení

Jugadors:
  • Lídia Gandín
  • Sara Martín
  • Paula Negre
  • Élia Puig
  • Eulàlia Saborit
  • Paula Bellido
  • Tània Jaume
  • Adriana Gilabert

Entrenador:
  • Lluís Costals

Delegat:
  • Xavi Puig

 


 

infantil 1718

Infantil masculí

Jugadors:
  • Daniel Ferrer
  • Adrià Bellet
  • Arnau Torró
  • Aniol Moreno
  • Pol Carbó
  • Isaac Cobos
  • Bernat Castelló
  • Carles Subirà
  • Pol Ruiz
  • Ivan Vila
  • Finn Salmon

Entrenador:
  • Joan Reynés

Delegat:
  • Oriol Martínez


 

preinfantil 1718

Preinfantil

Jugadors:
  • Gerard Ribas
  • Max Figueras
  • Biel Bruguera
  • Adrià Espada
  • Pol Sala
  • Adrià Hipòlit
  • Jan Las Heras
  • Ali Zammouri

Entrenador:
  • Joan Saló

Delegat:
  • Joan Las Heras


 

mini femeni 1718

Mini femení

Jugadors:
  • Anna Cruset
  • Hawa Sise
  • Reggina Suzuki
  • Carol Natàlia Juménez
  • Aina Elizalde
  • Abril Casanovas
  • Aura Ahmed
  • Lola Mitjà
  • Rita Ginestera
  • Laura Elias
  • Anna Batlle
  • Emilia Bagué
  • Nídia Entreserra
  • Marta Mir

Entrenadors:
  • Martí Bellido
  • Aleix Coves


 

mini masc 1718

Mini masculí

Jugadors:
  • Aleix Yuliyanov
  • Joel Mias
  • Martí Barnes
  • Genís Ribas
  • Martí Cuadros
  • Joel Nicolau
  • Oriol Jaume
  • Azael Subirà
  • Arturo Herreros

Entrenadora:
  • Mònica Morraja


 

premini 1718

Premini

Jugadors:
  • Sergi Viera
  • Enric Arafol
  • Martí Sole
  • Niels Geers
  • Jamie Peter
  • Martí Solés
  • Pol Mora
  • Arnau Jaume
  • Joel Fernández
  • Julio Marín
  • Arnau Cubero
  • Arnau Palma

Entrenador:
  • Joan Carles Mora

Delegat:
  • Jordi Palma


 

escoleta 1718

Escoleta

Jugadors:
  • Cristina Juanola
  • Laia Camó
  • Aura Camó
  • Aina Punsola
  • Martí Punsola
  • Bernat Garcia
  • Paula Miàs
  • Adrià Viera
  • Abril Aladid
  • Laia las Heras
  • Lluc Costey
  • Martina Gálvez
  • Pau Comamala
  • Ariadna Corvitto
  • Júlia Ferrer
  • Ona Frau
  • Ariadna Masferrer
  • Sienna Bruce
  • Maria Dilú
  • Clàudia Casademont
  • Clàudia Gallardo
  • Roc Elias

Coordinador:
  • Joan Reynés

Entrenadors:
  • Sara Marín
  • Èlia Puig
  • Paula Bellido
  • Carlos Verheyen
  • Ivan Flores


 

Les galetes (cookies) utilitzades serveixen per oferir un millor servei. Si acceptes és que hi estàs d'acord. Més informacióaccepto

DMC Firewall is a Joomla Security extension!